Tripsta.pl

Tripsta.pl jest internetowym biurem podróży, które umożliwia rezerwację biletów lotniczych do wszystkich zakątków świata, korzystając zarówno z regularnych jak i tanich linii lotniczych.

Portal Tripsta.pl należy do firmy Travelplanet24 oferującej swoje usługi w krajach Unii Europejskiej, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Grecji. Biuro istnieje od kwietnia 2005, a jego założycielami i jednocześnie właścicielami są Philipp Brinkmann i Kristof Keim. Na polskim rynku jest obecne od połowy 2010 roku. Travelplanet24 jest również właścicielem stron internetowych travelplanet24.com, myferry.de, myferry.eu, tripsta.co.uk, tripsta.eu.

Innowacyjny system rezerwacji umożliwia rezerwacje biletów lotniczych łacząc nie tylko współpracujące ze sobą linie lotnicze, ale wszystkie (zarówno tanich i regularnych przewoźników) co gwarantuje wyszukanie połączeń o najkorzystniejszych cenach, tzw. SuperCenaMix.

Dzięki nowoczesnej technologii i niskim kosztom funcjonwania internetowego biura turystycznego, Tripsta.pl oferuje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach.

Odwiedzając stronę internetową mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji przez całą dobę.Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.